Súkromný obsah

(heslo Vám v prípade vážneho záujmu, zašlem na požiadanie)

Fotenie Aktov / Boudoir

Nemenné od stredoveku

Fotenie aktov je pre mňa vecou autorskej výpovede, je to o vizuálnom vneme ktorý mnou prešiel a ktorý následne zreprodukujem. Rád robím obrazy s istým tajomstvom, s príbehom, ktorý môže byť vyvolaný výtvarným podaním, či okolitou scénou. Nahé telo vsadené do rôznych prostredí, ktoré môže v rôznych mysliach vyvolať rôzne asociácie. Intímne, no zároveň vyzývavé. Zrelé, no zároveň plaché. Cudné, no zároveň vulgárne. Fotografie, ktoré nútia k hlbšiemu skúmaniu. Preferujem živočíšnosť pred umelosťou a najradšej používam prirodzené svetlo.

Svoje akty dostanete vytlačené v galerijnej kvalite, vložené do štýlového fotoalbumu. Výtlačky vynikajú brilantným podaním detailov a jemnosťou tonálnych prechodov. Ich farebnú stálosť Vám garantujem aj po desaťročiach

Pred fotením sa osobne stretneme, dohodneme si detaily a predstavu finálnych fotografií. Cena za fotenie aktu sa hýbe v rozmedzí 150€ až 250€, v závislosti na požiadavkách. Základný balík vieme obohatiť o doplnkové služby, ktoré prispôsobíme vašim potrebám. Ponukový list vám rád zašlem na požiadanie. Ak sa potrebujete čokoľvek spýtať, kontaktujte ma.

Ukážkové fotografie aktov