Fotenie portrétov

Pohľad do duše

,,Každá jedna bytosť na tomto svete je fotogenická. Dobrý portrét je otázkou typu svetla, nálady ktorú viete navodiť a momentu v ktorom stlačíte spúšť.“  To boli slová Andrewa Winga, skvelého lektora. A presne tieto slová ma pri fotení portrétov sprevádzajú. Používam špičkové, vysokosvetelné objektívy a najradšej mám prirodzené svetlo. Nezakladám si na rekvizitách, ani na dokonalom nasvietení scény. Omnoho viac ma zaujímajú milisekundy ,,absolútneho kontaktu.“ Tie, v ktorých sú ľudia obklopení iba sami sebou a svojou aurou. Nestrojené, prítomné okamihy, v ktorých je možné nahliadnuť do ich duše. Fotografie odovzdávané po generácie, schopné svojou atmosférou vtiahnuť každého diváka.

Svoje portréty dostanete vytlačené v galerijnej kvalite, vložené do štýlového fotoalbumu. Výtlačky vynikajú brilantným podaním detailov a jemnosťou tonálnych prechodov. Ich farebnú stálosť Vám garantujem aj po desaťročiach

Cenník fotografovania portrétov je špecifický a záleží od požiadaviek klienta. Vo všeobecnosti hovoríme o sumách 150€ až 250€. Na požiadanie vám rád zašlem ponukový list. Pred fotením sa osobne stretneme, spoznáme a ujasníme si spoločnú víziu.
Ak sa potrebujete čokoľvek opýtať, kontaktujte ma.

Ukážkové portréty