Tehotenské fotenie

Nadčasová krása

Prirodzene zachytená krása tehotnej ženy je dielo, ktoré bude vždy obdivované. Žiara tohto špeciálneho obdobia, očakávanie, plné krivky. Silné puto, už od začiatku existujúce medzi matkou a dieťaťom. Neviditeľné, no neprehliadnuteľné. Toto sa snažím zvečňovať pri tehotenskom fotení. Starostlivo zvažujem uhly pohľadu, čoho výsledkom sú vkusné a lichotivé zábery. Po zhliadnutí svojich fotografií určite zmeníte názor na svoje telo počas tehotenstva. Ideálnym časom pre fotenie je okolo 32 týždňa, bruško je vtedy tak akurát. Samozrejme, vieme to prispôsobiť  podľa potreby.

Svoje tehotenské fotografie dostanete vytlačené v galerijnej kvalite, vložené do štýlového fotoalbumu. Výtlačky vynikajú brilantným podaním detailov a jemnosťou tonálnych prechodov. Ich farebnú stálosť Vám garantujem aj po desaťročiach

Foteniu predchádza osobné stretnutie. Tu sa spoznáme a dohodneme si unikátnu náladu fotografií. Fotiť môžeme kdekoľvek. Cena za tehotenské fotenie sa pohybuje od 150€ do 250€. Ponukový list vám zašlem na požiadanie, základný balík vieme obohatiť o doplnkové služby a ušiť na mieru. Ak sa potrebujete čokoľvek spýtať, kontaktujte ma.

Ukážkové tehotenské fotografie