Svadobné fotenie

Príbeh, ktorý píšeme spolu

Každé svadobné fotenie vnímam ako samostatnú výzvu. Mojim cieľom je podať vaše jedinečné okamihy tak, aby aj po rokoch mali svoj príbeh. Fotím v štýle oslavnej reportáže, ktorú často dopĺňam o uletené momentky a zábery získané kreatívnymi fotografickými technikami. Nečakajte dlhé pózovanie, fotí sa spontánne a veľa vieme vyťažiť z nadľahčených situácií. Samozrejmosťou sú osobné portréty a tiež súrodenecké, či rodinné fotografie. Vždy je vhodné stretnúť sa ešte pred samotnou svadbou. To, že sa spoznáme, nám pomôže napísať váš osobitný príbeh. Uprednostňujem kvalitu pred kvantitou a z ruky púšťam iba upravené a starostlivo vybrané zábery.

Svoje svadobné fotografie dostanete vytlačené v galerijnej kvalite, vložené do štýlového svadobného fotoalbumu. Výtlačky vynikajú brilantným podaním detailov a jemnosťou tonálnych prechodov. Ich farebnú stálosť Vám garantujem aj po desaťročiach

Cena za svadobné fotenie sa väčšinou pohybuje od 300€ do 700€, v závislosti na požiadavkách. V prípade záujmu vám rád zašlem ponukový list svadobných balíkov. Isteže, vieme ich prispôsobiť. Na osobnom stretnutí si potom spoločne ujasníme víziu vašich fotografií. Ak sa potrebujete čokoľvek opýtať, kontaktujte ma .

Ukážkové svadobné fotografie