Fotenie detí

Večný námet

S umeleckými fotografiami detí som sa prvýkrát stretol na medzinárodnej autorskej výstave vo Veľkej Británii. Uchvátila ma ich hĺbka a odvtedy nadväzujem na posolstvo tamojších autorov. Pracujem nesilene, netlačím a nenútim deti do pózovania. Často sa otvoria až v závere stretnutia, vyplatí sa však čakať. Práve vtedy vznikajú tie najlepšie detské portréty. Každé dieťa má svojskú gestikuláciu, svojské výrazy, ktoré sú špecifické pre jeho osobnosť a daný vek. A hoci časom sa táto intímna bezprostrednosť vytratí, navždy zostane vo vašom podvedomí. Ja, ako fotograf som úprimne rád, keď tieto čriepky pre vás uchovám vo večných obrazoch.

Fotografie svojich detí dostanete vytlačené v galerijnej kvalite, vložené do štýlového fotoalbumu. Výtlačky vynikajú brilantným podaním detailov a jemnosťou tonálnych prechodov. Ich farebnú stálosť Vám garantujem aj po desaťročiach

Cena za fotenie detí, resp. rodinné fotenie býva  od 150€ do 200€. Vieme si prispôsobiť jednotlivé balíky, aj doplnkové služby. Na požiadanie vám s radosťou zašlem ponukový list. Pred fotením sa určite stretneme a ujasníme si predstavy. Ak sa potrebujete čokoľvek opýtať, kontaktujte ma.

Ukážkové fotografie detí